Kancelaria Prawna

VehiculumLex to renomowana kancelaria prawna mająca siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się kompleksową obsługa klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w zakresie likwidacji szkód  komunikacyjnych. Zajmujemy się przede wszystkim pomocą w uzyskaniu jak najwyższej kwoty likwidowanej szkody. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, jak również współpracy z Adwokatami i Radcami Prawnymi mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi przez najlepszych. Oprócz obsługi w języku polskim oferujemy Państwu obsługę w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają na zwiększenie Państwa szans, w przypadku sporów z potężnym towarzystwem ubezpieczeniowym dysponującym kapitałem, wiedzą oraz monopolistyczną pozycją na rynku. Wiedza naszego zespołu prawników i rzeczoznawców jest siłą naszych klientów.

Kancelaria prowadzi szeroką praktykę we wszystkich obszarach obejmujących odszkodowania komunikacyjne. Jako nieliczni na rynku oferujemy Państwu rzetelną wycenę szkód dokonywaną przez certyfikowanych rzeczoznawców firmy Audatex. Jednocześnie zapewniamy obsługę prawną Państwa szkody na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym. Tak dobrany zespół specjalistów pozwala na indywidualne podejście do każdego problemu, co jest niezwykle istotne dla jakości świadczonych usług. Rzeczoznawca określi wysokość szkody, a prawnik zajmie się procedurą uzyskania jak najwyższego odszkodowania. Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala na fachowe zajęcie się problemem naszych klientów, co stanowi gwarancję sukcesu.

Zakres usług:

  • pomoc prawna w postępowaniu odszkodowawczym na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym,
  • odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań od ubezpieczyciela,
  • konsultacje w związku z likwidowaną szkodą,
  • opinie prawne,
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie postępowania,
  • szkolenia w zakresie problemów uzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych dla klientów korporacyjnych.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż wachlarz przypadków, jakimi się zajmujemy wykracza poza obręb przedstawiony powyżej. Państwa zaniżone odszkodowanie możemy odzyskać nawet jeżeli wypłatę otrzymali Państwo 3 lata temu. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub drogą mailową.